معرفی دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال Master XL

معرفی دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال Master XL

در دنیای ماشینی امروز، استفاده از ابزارها و وسایل مختلف جهت سهولت کار ها بسیار رایج است. یکی از همین ابزار ها، دستگاه های مطبوع کننده هوا و رایحه افشان ها هستند.

همواره تمیز و دلنشین بودن اتمسفر یک محیط، جزء دغدغه‌ های اساسی اشخاصی‌ست که در آن فضا رفت و آمد دارند. با اختراع ماشین های تهویه و تصفیه هوا، این مشکل مهم افراد، به حد بسیار بالایی حل گشته است و اکنون محصولات بسیار زیاد و گوناگونی وجود دارند که می‌توانند محیط‌ های مختلف را برای شما به بهترین نحو ممکن عطرآگین کنند.

 

در این مطلب، قصد داریم با هم یک محصول بسیار کاربردی و را بررسی نماییم. پس در ادامه راه همراه ما باشید.

 

دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال Master XL

2 دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال Master XL

یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد که توانایی بسیار زیادی در زمینه مطبوع کردن فضا های مختلف را دارد، دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال Master XL می‌باشد. این ماشین مطبوع کننده هوا، در واقع وسیله‌ای بسیار قدرتمند است که می‌تواند کار شما را در راستا تصفیه هوای محیط مورد نظرتان، آسان‌تر کند.

دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال، محصولی از سوی شرکت مستر سنتس Master Scents می‌باشد که در راستای سهولت کار مصرف کننده عرضه گردیده‌ است.

از ویژگی‌ های اساسی این رایحه افشان، می‌توان به جنس فلزی بدنه آن اشاره کرد، که نشان می‌دهد، مقاومت بسیار بالایی داشته و دستگاهی نیست که به راحتی مورد آسیب قرار گیرد. همچنین ولتاژ ۲۴ ولتی و باتری ۳۶ واتی این دستگاه، نشان از قدرت بالای آن داشته که توانایی پوشش محیطی به ابعاد ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ متر مکعب را داراست. از دیگر ویژگی‌ های بارز دستگاه مستر ایکس ال، باید به مخزن بزرگ آن که گنجایشی برابر با ۵ لیتر دارد اشاره کرد. مخزن این دستگاه به شما اجازه می‌دهد، که اسانس مورد نظر خود را با حجم بالا درون دستگاه پر بنمایید.

از این رایحه افشان، به دو صورت می‌توان استفاده نمود. طریقه اول استفاده، به صورت ایستاده است. به شکلی که شما می‌توانید دستگاه را در مکان مورد نظر خود مستقر کرده و از پتانسیل های آن بهره‌مند شوید. روش دوم این است که دستگاه را به سیستم تهویه گرمایش HVAC متصل نموده و میزان بهره‌وری آن را چندین برابر کنید.

در مورد طریقه تنظیم این دستگاه، باید گفت که بر روی بدنه رایحه افشان مستر ایکس ال، صفحه LED طراحی شده که شما می‌توانید بر حسب نیاز خود، آن را تنظیم بنمایید، که این تنظیمات، شامل گزینه های مختلفی‌ست. برای مثال میزان اسپری کردن مقدار عطر در هر پاف و اینکه طی چه زمانی این اسپری انجام شود، آپشن هایی‌ست که می‌توانید از طریق نمایشگر این دستگاه آن ها را تنظیم کنید.

 

مکان های استفاده از رایحه افشان مستر ایکس ال Master XL

 دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال Master XL

فروشگاه ها

فروشگاه

یکی از معقول ترین مکان هایی که می‌توانید از این دستگاه در آنجا بهره ببرید، فروشگاه های بزرگ هستند. معمولاً هایپر مارکت ها و مراکز خرید بزرگ، محیط هایی می‌باشند که دائماً نیازمند تهویه هوا بوده و اگر هوای نامطبوعی در آنجا جریان پیدا کند، باعث سلب رضایت مشتریان می‌گردد.

 

فرودگاه ها

فرودگاه

فرودگاه ها، مکان هایی هستند که در آنجا افرادی مدام درحال رفت و آمد می‌باشند. این مکان ها، به دلیل ازدحام شدید جمعیت، همواره نیازمند مطبوع کردن هوا است. دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال، با قدرت بی‌نظیر خود توانایی این که محیطی همچون فرودگاه را مطبوع کند، دارد.

 

نمایشگاه ها

نمایشگاه

یکی دیگر از محیط های قابل استفاده از این دستگاه رایحه افشان، نمایشگاه های وسیع و بزرگ می‌باشند. این مکان ها، به دلیل اینکه سرپوشیده هستند و مخاطبان خاصی در آنجا حضور پیدا می‌کنند، همیشه مجبور به تصفیه هوا محیط می‌باشند. این امر با استفاده از دستگاه ها رایحه افشان مستر ایکس ال، به طور کاملی حاصل می‌شود.

 

دفاتر بزرگ

دفتر بزرگ

دیگر فضایی که می‌توانید از این ماشین مطبوع کننده استفاده نمایید، محیط های وسیع کاری و دفاتر بزرگ هستند. توانایی ایجاد یک حس خوب به کارمندان یک شرکت، شاید موضوعی‌ست که بهره‌وری آن ها را چندین برابر می‌کند. اگر می‌خواهید انگیزه را در کارکنان خود ایجاد نمایید، یکی از راه های پیش روی شما خرید دستگاه رایحه افشان می‌باشد.

 

اگر تمایل دارید این دستگاه رایحه افشان را سفارش دهید، کافیست بر روی عبارت خرید دستگاه رایحه افشان مستر ایکس ال کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *