معرفی دستگاه رایحه افشان مستر اکو Master Eco

معرفی دستگاه رایحه افشان مستر اکو

استفاده از دستگاه های رایحه افشان برای مطبوع کردن هوا، راهکاری‌ست که امروزه توسط اکثر فروشنگان، مدیران و… در محیط کاری‌، اعمال می‌شود. این دستگاه ها، با تکنولوژی پیشرفته خود، توانایی ایجاد یک فضای بسیار دلنشین و مطبوع را داشته که باعث بازدهی بیشتر افراد شده و احساس خوبی را به آن‌ها منتقل می‌نماید.

فرهنگ استفاده از دستگاه رایحه افشان

اگر فرهنگ پاکیزگی و مطبوع بودن هوای یک محیط در بین افراد رواج پیدا کند، علاوه بر تأثیرات مثبت بر روح و روان، در زمینه هایی همچون توسعه کسب و کار نیز اثرات بسیاری گذاشته می‌شود. برای مثال تصور کنید شما وارد یک بوتیک لباس فروشی می‌شوید که درون آن از دستگاه رایحه افشان استفاده شده است و رایحه‌ای دلنشین در فضا جریان دارد. همین امر ساده، احساس خوبی را در شما بوجود می‌آورد و باعث ترغیب شدن شما برای خرید از آن بوتیک می‌گردد. پس در اینجا تأثیر یک فضای عطرآگین را در پیشرفت کسب و کار مشاهده می‌کنید.

 

چنانچه تمایل دارید، می‌توانید با کلیک بر روی عبارت تأثیر دستگاه های رایحه افشان در فروشگاه ها، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

 

ما در این مقاله قصد داریم یکی از دستگاه های رایحه افشان را که به تازگی در مجموعه حس برتر موجود شده است را به شما عزیزان معرفی نماییم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

دستگاه رایحه افشان مستر اکو Master Eco

دستگاه رایحه افشان مستر اکو

یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی مستر سنتس Master Scents، با عنوان مستر اکو Master Eco وارد بازار رایحه افشان ها شده است. این ماشین ساده اما کاربردی با طراحی خاص خود، رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نموده و توانسته شایستگی های خود را به طور کاملی نشان دهد. مستر اکو، با توجه به ویژگی ها و امکانات خود، مناسب محیط های کوچک و محدود است. اگر می‌خواهید فضای خانه یا مغازه خودتان را مطبوع کنید و به دنبال دستگاهی سبک و ساده می‌گردید، این رایحه افشان یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما بشمار می‌رود. بدنه پلاستیکی مستر اکو، دلیل اصلی سبکی این دستگاه می‌باشد. البته این پلاستیک بکار برده شده در بدنه آن، از مقاومت مطلوبی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد. گنجایش مخزن 100 میلی لیتری مستر اکو، در کنار وزن 0.5 کیلوگرمی آن، از دیگر ویژگی های مطلوب این رایحه افشان می‌باشد.

همچنین ولتاژ 4.5 ولتی این دستگاه، قدرت کافی برای پوشش محیطی به اندازه 80 الی 100 متر مکعب را داراست. این امکان مستر اکو، همان ویژگی بارزی‌ست که آن را به یک محصول مناسب برای محیط های کوچک تبدیل نموده است.

محیط هایی که می‌توانید از این رایحه افشان استفاده نمایید اعم از، اتاق های پذیرایی، دفاتر کوچک، سوپر مارکت ها، بوتیک ها و… می‌باشند.

 

دستگاه رایحه افشان مستر اکو 2

مشخصات دستگاه رایحه افشان مستر اکو Master Eco:

جنس بدنه: پلاستیک
سایز ابعاد: ۱۳۰x۷۱x۱۶۵٫۵ میلی متر
وزن (جرم): ۰.۵۲ کیلوگرم
ولتاژ: ۴.۵ ولت
باتری: ۱.۵۷ وات
گنجایش مخزن: ۱۰۰ میلی لیتر
پوشش: ۸۰-۱۰۰ متر مکعب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *