آشنایی با دستگاه‌های رایحه افشان

آشنایی با دستگاه‌های رایحه افشان

یکی از ابزارهای بسیار ضروری برای مکان‌های عمومی و شرکت‌های اداری، دستگاه‌های رایحه افشان می‌باشند. دستگاه رایحه افشان باعث می‌شود که همیشه محیطی که در آن هستید، خوشبو باشد و شما هم حس خوبی را تجربه کنید. پس خرید رایحه مناسب و وجود دستگاه رایحه افشان امری بدیهی است که باید در محیط‌های اداری از این دستگاه استفاده شود تا بوی بد را از بین ببرد و هوای گرفته را تازه کند.

آشنایی با دستگاه‌های رایحه افشان

تا اینجا متوجه شدید که وجود دستگاه رایحه افشان کاملا ضروری است اما باید به رایحه داخلی دستگاه هم توجه داشته باشید. دستگاه رایحه افشان باید کیفیت مرغوبی را دارا باشد و از تمامی رایحه‌ها پشتیبانی کند. این مورد بسیار مهمی است که در هنگام خرید دستگاه رایحه افشان باید به آن توجه داشته باشید.

اگر دستگاه رایحه افشان نتواند از رایحه هایی که شما مد نظر دارید، پشتیبانی کند در آینده به دستگاه فشار وارد شده و منجر به سوختن و از بین رفتن دستگاه می‌شود.

دستگاه رایحه افشان

درباره رایحه‌های دستگاه رایحه افشان

ابتدا باید بدانید که هر رایحه برای مکان و محیط مختلف استفاده می‌شود؛ اگر یک رایحه را مد نظر دارید و خودتان از این رایحه لذت می‌برید، نباید به طور مدام از این رایحه استفاده کنید!

زیرا طبع هر فردی فرق دارد و این یک امر بدیهی است، چون هرکس از عطر و رایحه منحصر به خود استفاده می‌کند. البته دلیل دیگری هم وجود دارد که نباید از یک رایحه به طور مداوم و مکرر استفاده کنید؛ استفاده مکرر از رایحه خاص در ادامه باعث سردرد و سرگیجه شما خواهد شد.

رایحه باید ملایم باشد و نباید غلظت تند و تیزی را داشته باشد، زیرا که خیلی از افراد نسبت به این رایحه حساسیت نشان داده و از عبور و مرور در این مکان ها اجتناب خواهند کرد.

انواع رایحه‌‌های مناسب و مختلف برای دستگاه رایحه افشان

اطلاعات کامل و آگاهی داشتن از انواع رایحه‌‌ها و آشنایی با دستگاه های رایحه افشان کمک می‌کند تا بتوانید راحت‌تر رایحه‌ مورد نظر خود را انتخاب کرده و با استفاده از این اطلاعات کامل درباره رایحه‌های مخصوص دستگاه رایحه افشان، سریع‌تر و دقیق‌تر رایحه مربوطه را پیدا کنید.

معمولا دسته‌بندی‌ های رایحه که به صورت عمومی ارائه می‌شوند شامل: رایحه گرم، رایحه نیمه گرم، رایحه خنک، رایحه نیمه خنک، رایحه تند، رایحه ملایم، رایحه شیرین و ترکیب رایحه شیرین و تلخ می‌باشد.

 

رایحه کاج

محققان ژاپنی بعد از تحقیقات پی در پی یافتند، عطری که از رایحه درخت کاج یا صنوبر تولید می‌شود، اگر درون دستگاه‌های رایحه افشان قرار بگیرند، باعث آرامش روانی و کاهش اضطراب هر شخصی می‌شوند. یکی از دلایل آرامش‌بخش استفاده از رایحه کاج همین است که وقتی افراد برای گردش به جنگل می‌روند، کاملا از نظر روحی و روانی به آرامش قابل توجهی خواهند رسید و به مرور، تمام موقعیت‌های بد در روز را به دست فراموشی خواهند سپرد.

رایحه کاج

رایحه دارچین

پژوهشگران آمریکایی درباره رایحه دارچین اعلام کرده‌اند، بوی پخش شده از دارچینی که در نوشیدنی‌ها یا خوراکی‌های گرم ریخته می‌شود چند حسن به همراه دارد که همچون باعث افزایش قدرت و عملکرد بهتر مغز، بهبود قدرت بینایی، افزایش تمرکز و بالارفتن قدرت حافظه خواهد شد. به همین علت پیشنهاد می‌شود از این رایحه در محیط کاری خود استفاده نمایید؛ زیرا باعث تقویت انرژی شما خواهد شد.
البته پیشنهاد دیگر هم این است که برای جلوگیری از سردرد مضمن در ساعت‌های ابتدایی روز، صبحانه، نوشیدنی یا میان وعده‌های گرم خود را با مقداری دارچین مزه‌دار کنید تا بتوانید قدرت حافظه، عملکرد مغز و توان تمرکزتان را افزایش دهید.

رایحه دارچین

رایحه وانیل

تحقیقات انجام شده بر روی رایحه وانیل نتایج بسیار خوبی را داده‌اند که اخیراً محققان کانادایی ثابت کرده‌اند استشمام عطر با رایحه وانیل، باعث افزایش شادی و آرامش درونی شما خواهد شد. از این رو بهتر است در دستگاه رایحه افشان برای تنوع و آرامش درونی رایحه وانیلی استفاده کنید.

رایحه وانیل

رایحه اسطوخودوس

عطرهایی که از گیاه و رایحه اسطوخودوس تولید می‌شوند، باعث شل شدن عضلات و آرامش روانی می‌شود. استشمام این رایحه و این گیاه خوش عطر به درمان بی‌خوابی یا اختلال خواب هم کمک خواهد کرد و همچنین می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به افسردگی مزمن و مشغله‌های فکری هم موثر باشد.
به همین خاطر این رایحه برای کسانی که ضعف اعصاب دارند یا مشغله کاریشان بیش از حد می‌باشد بسیار مفید است. شما می‌توانید از رایحه اسطوخودوس و قرار دادن این رایحه در دستگاه رایحه افشان حدود یک الی دو ساعت کاملا از این رایحه که در فضا پخش شده است، استفاده کنید.
یا می‌توانید دستگاه رایحه افشان را در اتاق خواب خود مستقر کنید، زیرا در هنگام خواب این رایحه روی سیستم‌های عصبی شما تاثیر خواهد گذاشت و باعث می‌شود از خواب خود لذت بیشتری ببرید.

رایحه اسطوخودوس

رایحه رزماری

استشمام رایحه رزماری با تحرک نورون‌های مغزی باعث افزایش هوشیاری، افزایش قدرت حافظه و بهبود بازده کاری شما خواهد شد.

این رایحه بسیار مناسب برای محیط‌های کاری و اداری می‌باشد به طوری که خستگی را کاهش می‌دهد و در نهایت باعث می‌شود تا کارمندان و کارکنان داخل اداره بهترین عملکرد را داشته باشند. با استفاده از رایحه زرماری در دستگاه‌های رایحه افشان هوشمند، دیگر خیال مدیران مجموعه راحت خواهد بود، زیرا که این رایحه باعث ارتقای عملکرد شغلی کارمندان می‌شود.

رایحه رزماری

اقدامات لازم قبل از خرید رایحه برای دستگاه رایحه افشان

رایحه‌های مورد نظر برای آشنایی با دستگاه های رایحه افشان را به ذهن بسپارید و همیشه اسم آن‌ها را به خاطر داشته باشید.
در ابتدا قبل از خرید رایحه برای دستگاه رایحه افشان، لیستی از رایحه‌های مورد نظر خود تهیه کنید که می‌تواند شامل رایحه تند، رایحه ملایم، رایحه شیرین و یا رایحه تلخ باشد. البته تمامی این رایحه‌ها با غلظت‌ های مختلفی هستند که اسم به خصوصی دارند که به چند مورد آن‌ها اشاره کردیم. نکته بسیار مهم این است که رایحه مورد نظر را در ذهن داشته باشید که سازگاری با دستگاه رایحه افشان داشته باشد.

پیش از خرید رایحه، تمامی جوانب و سازگاری این رایحه را با دستگاه رایحه افشان چک کنید.

اگر رایحه مورد نظر را بر اساس اطلاعات موجود در اخبار درباره رایحه یا تستر انتخاب کنید، نتیجه جالبی برایتان نخواهد داشت. به علاوه همان‌طور که گفته شد، بوی رایحه باید با بقیه افراد هم سازگاری داشته باشد و افراد به این رایحه حساسیت نشان ندهند. تحقیقات شما باید با آنچه ابتدا بررسی کردید متفاوت باشد، بنابراین بهتر است پیش از آن‌ که رایحه را برای دستگاه رایحه افشان خریداری کنید، به مدت چند روز نمونه آن را استفاده کنید و در صورت بروز مشکل رایحه خود را تغییر دهید.

قبل از خرید رایحه، از دیگران هم نظرخواهی کنید، از دوستان و کارکنانی که در محیط فعالیت دارند، درباره رایحه‌ای که خود آن را می‌پسندید، بپرسید. به عنوان مثال:

آیا رایحه برای شما آزاری ندارد؟

آیا ماندگاری رایحه بالاست؟

آیا بوی این رایحه را دوست دارید؟

درست است این شما هستید که در نهایت رایحه مناسب را انتخاب می‌کنید اما جویا شدن نظرات دیگران در برگزیدن رایحه همه ‌پسند بسیار به شما کمک خواهد کرد.


شما در این مقاله با روایح مختلف و دستگاه های رایحه افشان آشنا شدید.

برای اینکه توضیحات عمیق تری را در رابطه با دستگاه های رایحه افشان و رایحه های آن

مطالعه کنید و برای خرید دستگاه رایحه افشان کافیست روی نام آن کلیک کنید.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *